Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání obrazu

Dobrý den. Mám problém s vypínáním obrazu. Když zapnu počítač tak se zobrazí uvodní obrazovka (značka základní desky) a pak načítání Win7 ale pak se po sekundě vypne obraz a nic ho už zase "nespustí". Musel sem počítač 1 restartovat aby se to spustilo ale ted to musim restartovat 3x. To samí se stane když počítač zapnu z uspornýho režimu. Dá se s tím něco dělat?

Kdyžtak můj HW: Zákl. deska: ASUS M4A77TD pro
Procesor : AMD Phenom II X6 1090T 3,2Ghz
Graf. karta: Sapphire HD 6970
RAM : 16GB (4x4GB) Kingston 1600Mhz
Zdroj : CORSAIR GS700
OS : Windows 7 Ultimate 64bit

Jestliže vše fungovalo po nové instalaci bez problémů a začalo to zlobit až po měsíci, tak to typuji na "rozhrabaný" systém ve správě napájení "když počítač zapnu z uspornýho režimu".
Zkus základní/nastavení.