Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neslyším zvuk po přeistalování Win

Ahoj

Přistaloval jsem systém, a po naistalování všech ovladačů se objevil nepříjemný problém. Nic neslyším z reproduktorů, i když je vidět dole na liště jak se ovládá hlasitost, že zvuk bych měl slyšet. Nevim zda jsem někde udělal chybu, ale chci vás poprosit o radu. Sestava: Win 7 64, zakladní deska MSI K9A2 CF, ATI 5770, 4 GB RAM.

Ve správě zařízení vše OK? Žádný otazník? V systrayi bys měl mít repráčky dva - klasický systémový (šedý) a "zvukovkový - realtečí" /správa zvuku HW kodeku/ (hnědý). Jsou tam? Ovladače na W7_64 máš tady, zkus stáhnout a přeinstalovat.