Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozhlasové vysílače.

Zdravím.

Přemýšlel jsem jestli to mám napsat sem nebo do sekce Kutilská nakonec píšu sem.

Potřeboval bych seznam vše rozhlasový vysílačů v jížních čechách.Aby tam bylo odkud vysílají a na jaké polarizaci.Hledal jsem všude na netu ale nic jsem nenašel.
A když ano tak tam bylo jen na jaké frekvenci vysílají ale nebylo tam odkud a na jaké polarizaci a to já právě potřebuji.
Jestli píšu ve špatné sekci tak se omlouvám.

Jinak děkuji za odpovědi.

Karle,
sleduji Vaše příspěvky již dlouhou dobu, před Vaší trpělivostí a ochotou snad každému odpovědět a opravdu poradit opravdu smekám, " kloubouk dolů ". Nikdy jsem z Vaší strany nezaznamenal nějaké urážky, posměšky či invektivy vůči tazatelům. Tak nějak jak to činíte Vy bych si představoval tuto poradnu a nejenom tu. Díky a ať se daří.

ja ten zoznam robim ale prave preto, aby sa nemuseli vysielace hladat rucne na mape v GE :) V tom zozname na ktory si odkazoval su tie gps polohy uvadzane naprosto v nevhodnom formate a nedaju sa vyuzit funkciou copy-paste. Inak poznam jednu velmi dobru stranku, ktora ma velmi dobry popis vysielacov a aj polohy gps uvadza v prijatelnej forme (napr.: 49°14'0.0"N 14°24'38.0"E),ale ide zial len o DVB-T prijimace.