Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna Fontu

Zdravím, mám jen takový menší problém ale celkem mě štve :) Popis problému: dnes jsem běžným způsobem užíval svůj pc a náhle se změnil můj font/písmo celého PC ( zkrátka jednoduše řečeno... tam kde mají být normální písmenka jsou náhle písmenka tlustá-> názvy složek, internetové stránky, skype chat... zkrátka všude) nevíte někdo jak font vrátit zpět prosím? čekám na odpověď a předem děkuji

Start -> Programy -> Příslušenství -> Systémové nástroje -> Obnova systému. Postup ne příliš elegantní, avšak chránící před veškerým zvrtačením OS i v daleké budoucnosti, při zapojení pouhého půl zavitu šedé hmoty a jejího minimálního opotřebení. Celý postup lze provádět i v částečném bezvědomí.