Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém spuštění systému (DualBoot)

Zdravím, mám problém s Dual Bootem, mám jeden disk rozdělený na C=WinXP, E=OpenSUSE. Vše fungovalo až do té doby než se mi při startu spustila modrá obrazovka s tím nástrojem kontrola oddílu E (asi ten nástroj něco smazal). Teďkom mi při startu ani nenajede nabídka jaký systém chci použít jenom se mi zobrazí grub> a nemůžu to přeskočit. Chtěl jsem se dostat do stavu nouze F8 a obnovit systém ale stav nouze nefunguje. Děkuji za radu

Tak jsem s tím nakonec sekl a udělal jsem reistall systému, hobužel po nahrání instalačních souborů a následného restartu počítače se místo spuštění instalace systému, opět spustil pouze načítání jádra.... a když vytáhnu instalační CD tak mi to napíše "Invalid Partition table". :/