Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr herní myši do 400Kč

Zdravím, rád bych kdybyste mi doporučili nějakou levnou herní myš do 400 Kč. Koupil jsem si a4tech x-710 ale nevyhovuje mi její tvar- po delším používání mě bolí ruka. Přemýšlím nad a4tech x-760h - připadá mi že má lepší tvar.. Nějaké další návrhy?Díky

Tady se počti diskuzi o této myši...

http://www.czechcomputer.cz/disc_doc-P9AFF23FFDB40 E7D3C125740B004E6242.html?&all=1

Za tyhle prachy nic rozumného nekoupíš. Bude to nevýhodný nákup a za půl roku budeš kupovat novou.
Kámoš má A4tech XL​-750BK a po 4 měsících je vyklikaná, pracuje se s ní mizerně a to nikdy hry nehrál a moc ji nepoužívá. Přítelkyně má nějaký Genius z této cenové kategorie a je za trest s tím dělat. Působí děsně gumově - jak pohyb, tak klikání. Teď radši používá touchpad.

Já mám Sweex Nitro Laser Gaming, stála kolem 800 a to jsou dlouho hledal, abych za ty prachy dostal kvalitu, protože to je minimum. Teď má cca rok a půl a je velmi vytížená a nejeví žádné znaky použití.

Mám tuhle A4Tech a neměnil bych - a to hraju docela dost ... Prostě maximální spokojenost !!! Taky mám větší ruku (delší prsty) a tahle mi padne jako ulitá. A tlačítek je tam na hry víc, než potřebuji.
Ještě dodám, že k tomu mám tuto podložku. Taktéž doporučuji, neboť bez lepší podložky je herní myš k ho*nu. A ještě to potřebuje na dobrý hraní i šikovnou ruku, ale to už je jen otázka cviku a šikovnosti ... :D