Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hlasité klikání herní myši

Zdravím pány i dámy, měl bych takovou otázku, jelikož se u kamarádů neporadím páč nemám kde s jinou podobnou myší porovnat. Mám už myslím že druhým rokem myš od Logitechu G5, a je super, o tom žádná. Ale teď nějak asi 9 měsíců bydlím společně s přítelkyní, a ta furt nadává jak mám hrozně hlučný klikání myši. A ač mi to dřív vůbec nepřišlo, tak když to zas porovnám s normálním kancelářskýma krysama, tak ten zvuk je silnější. Máte někdo podobné zkušenosti nebo jsem jen ovlivněnej rýpáním mladý? :-| Já jestli to třeba má být takový hlasitý, nebo jestli mám jen já takovou myš, jestli to třeba nedělaj tyto myši když jsou vyklikanější, využívám a vytěžuji ji hodně...
Díky za sdílení zkušeností a vlastních pocitů!

Já mám taky myš od Logitechu. Vymačkal se mi mikrospínač pod pravým tlačítkem. Přepájel jsem tam spínač z nějaké levné Geniusky a teď mi pravý myšidlo kliká dvojnásobně hlasitě než levý.
Takže suma sumárum - může to být hlasitý a vyřešíš to výměnou mikrospínačů za tišší modely.

Moje manželka zase hudrala na hlasitou klávesnici, že se při tom nemůže dívat na TV. Vyřešila to druhá televize v ložnici :-)
A ještě něco ti povím - teď jí vadí myš, časem jí bude vadit celej počítač, nebo si najde něco jinýho.

Vyměnit mikrospínač? já nevim ani jak se otevírá... (kromě otvoru na závažíčka) =(
Moje přítelkyně to řeší zvukotěsnýma sluchátkama nebo špuntama, ale kafrá do mě furt =) (ono ji teda vadí i jak mě hučí počítač ve vysokých otáčkách, ale o tom vím =))

Manželce taky vadilo to cvakání u myši, dokonce i u své. Tak jsem je odnes známému, on mi vyměnil mikrospínače za flašku ferneta a byl chvíli klid. Pak jí začalo vadit hučení PC, ten nám v úterý zdechnul tak jsem ho hodil do sběrného dvora. Tet čekám na co bude krafat příště.