Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rychlost Stahování

Dobrý den, potřebuju rychlou pomoc měl jsem PC v opravně dostal jsem novej HDD a Grafickou artu doma jsem to zapojim a zapnul a rychlost ztahování jsem měl 300Kb/s nainstaloval jsem si tam ICQ,Skype,Deamon tools,Assasins creed, COD 4 , WoW Catalysm a 2 nebo 3 den když jsem to zapnul tak jsem měl rychlost 50Kb/s a dnes den na to mám 10Kb/s (Rychlost ztahování) Čm to je způsobený?

Jake mate pripojeni, jakou sluzbu?
Nemate nejaky limit stazenych dat?
Nebezi na pozadi torrent?
Je vas PC v siti, pokud ano je v siti jeste nekdo kdo by mohl zatizit sit napr. torrentem?
Zkousel jste povypinat aplikace spoustejici se po startu a zjistit rychlost pripojeni?