Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Notebook s MS Office 2010 Starter - jaký?

Zdravím, potřebuji vybrat notebook s MS Office 2010 starter, který by mi umožňoval pracovat s MS Word a MS Excel za cenu zobrazované reklamy, což mi nevadí. Prodejci notebooků mi ale nejsou schopni garantovat že na vybraném NB tento SW bude. Přitom stáhnout se asi nedá, podle http://www.microsoft.com/cze/office2010/sady/start er/default.aspx "Nelze koupit, nelze stáhnout – distribuuje se předinstalovaná na nových počítačích" . Je ale na všech?

Prodejce to tam může šoupnout. Pokud je to teda prodejce který je ochotný to zapnout, doinstaovat oeprační systém /vybrat jazyk, nechat to samo se instalovat / a nahrát office do toho ntb. Čili práce navíc oproti kopnutí do bedny.