Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7 starter upgrade na netbooku

Dobrý den, chtěl bych si koupit netbook, ale v něm je windows 7 starter. Hrozně mně štve, že starter má skoro stejné funkce jako xp. Dočetl jsem se, že se dá upgradovat na normální verzi. Jenom nevím jestli to půjde i do netbooku. Dá se to upgradovat v netbooku nebo ne?
Děkuji.

mně štve, že starter má skoro stejné funkce jako xp

muzes byt konkretnejsi ? Jake funkce ? XP mi prijde jako (zastaraly sice) ale dobry system

Tady pisou, ze Starter jsou v podstate OK.
http://extrawindows.cnews.cz/co-vam-bude-chybet-ve -windows-7-starter
Chybi jen Aero a motivy
plus

Ve výbavě Starteru chybí funkce jako Media Center, možnost přehrávat DVD (nefunguje ani z externí mechaniky DVD) – z tohoto důvodu chybí i DVD Maker, chybí zde také podpora XP módu

Zklamáni budete při snaze použít grafický výstup VGA pro rozšíření plochy – výstup na monitor umí jenom zrcadlit nebo fungovat pouze v režimu externího zobrazení.

V jinem clanku pisou, ze MS se Starterem snazi zlikvidovat trh s netbooky
http://www.dsl.cz/clanek/1558-problem-jmenem-windo ws-7-starter-na-netboocich.
Co bude tobe nejvic chybet ?

XP mode muzes nahradit instalaci VirtualPC (pripadne VirtualBox). XP mode neni nic jineho nez VirtualPC

Aero na netbooku? Zkus si nekdy vypnout Aero na stolnim pocitaci (staci vypnout pruhlednost) a uvidis, jak to bude najednou sviznejsi. A ty chces zabit vykon chudaka netbooka Aerem? :-O