Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem se zvukem

mam problem se zvukem nedavno jsem si preinstaloval PC windows XP a nejde mi zvuk asi nemam naistalovane ovladace ale nevim ktere stahnout nebo jak je naistalovat zvukovku mam integrovanou a zakladni deska : m2n68-la a je to asus

tak zjistíme jestli je to opravdu ovladači takže klikni pravým tlačítkem na "tento počítač" dej "vlastnosti" zobrazí se ti okno přepni to tam na záložku "Hardware" a tam stiskni tlačítko "správce zařízení" zobrazí se další okno a tam se podívej jestli někde neni otazník u nečeho (v tom okně kde jsou zařízení) pokud ano tak jeto ovladačema pokud ne tak to neni ovladačema
případně napiš co to za tim otazníkem píše