Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vysoké rozlišení s 7600GT?

Dobrý den,
většina mé práce se odehrává na Pentiu 4 3GHz, 2GB DDR, GF 7600GT. Mám u toho počítače ještě CRT a jeho rozlišení mi silně nevyhovuje (mívám potřebu třeba 4 viditelných oken a to se nedá).
Využívám z 90% internet, zbytek nenáročné funkce grafických programů a sem tam hry do roku 2004 na nízké detaily (CoD 1, Mafia 1). Otázka je, jestli bude tohle bez potíží fungovat i na výrazně vyšších rozlišeních. Představa je 19-22", takže asi ne fullHD, ale 1600*900, nebo u menších možná i 1440*900 (otázka 16:9, nebo 16:10). IPS už mám jedno, TN myslím na internet polouží.

To je mi jasné, spíš mi jde o to, jestli s tím nebudou nějaké problémy co se týká výkonu. Aby z toho nebylo kuličkové počitadlo, ale zachovalo si to taky schopnost zvládnout něco grafického (například při LAN party s CoD 1 jsem smířenej s tím, že si nezahraju na nativním rozlišení, ale aby to vůbec dal).

edit: Hlavně se ptám z jednoho důvodu. I když by to nemělo hrát roli, tak překvapivě kamarád hrající Mafii I musel jít po přechodu na vyšší rozlišení obrazovky na nižší rozlišení her (sám jsem si to u něj zkoušel) a celý systém je znatelně línější. A to s 9500GT.

Ještě chci poděkovat, koupil jsem si kvůli pracovní ploše fullHD 22" TN obrazovku a jsem nadšen. Všechno co potřebuju funguje skvěle, počítač je jako kdyby ho polili živou vodou a ani nemá s tak vysokým rozlišením problémy. HD video sice není žádná sláva (FPS slézá až k 20), ale v požadovaných několika hrách na odreagování hodně překvapil, takové LFS (simulátor) ve fullHD s 60 obrázky.