Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Antivir nejde spustit

Dobrý den,mám v nb starší verzi antiviru AVG 9 Fee a nejde spustit ani odinstalovat.Furt my to hlásí,že je bud plný disk nebo se program používá.Prosím jak to vyřešit?
Změna kategorie, původně: Internet (Kurt)

v tentopočítači klikneš na c:, ve stavovém řádku nebo ve vlastnostech vidíš volné místo.
pokud nemáš na ploše tentopočítač, jsi ztracen a dej to do servisu.
proč máš u českého systému chybové hlášky v angličtině, když jim nerozumíš? pokud je free avg jen v angličtině, uvažuj o avastu (vím že kterýsi z nich je česky, netuším který, nepoužívám)

prozatím můžeš odvirovat nějakým "rescue boot cd" - stáhneš .iso, vypálíš, nabootuješ z něj, odviruješ.
když se avg nechce odinstalovat, zakážeš jeho služby a automaticky spouštěné procesy, po restartu už musí zabrat odinstalační program cos dostal link.