Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jakou náhradu za nVidia GeForce FX5900?

Mám problém ohledně výkonu mého pc.Jde o počítač zakoupený v roce 2002.Ten v roce 2003 prodělal grafického grafického systému na Nvidia geforce FX 5900.Ta ovšem nedávno dosloužila a teď sháním pokud možno novou grafickou kartu která zvládá modernější hry(Hitman 4).Problém vidím ve sběrnici která je původní (deska Gigabyte GA-8PE667 Ultra se zběrnicí AGP 4X.Dle mých požadavků a zdroje 300W padla volba na MSI 6200 která by mi bohatě stačila.Pokud máte nápad jakou grafickou kartu lze požít napište mi na email tidlikaja@email.cz

Motherboard-Gigabyte Ga-8PE667 Ultra
RAM-1GB samsung DDR 333
CPU:Pentium 4 Northwood 2,4GHZ 478
DVD-Samsung
HDD-80GB+10GB
Zdroj:Eurocase 300X1
Skříň:Eurocase
Zauvažoval jsem rovněž o 6600 GT ale nevím zda by mi to můj zdroják utáhnul.
Změna předmětu, původně: Karel Pelichovský (mif)

Dle mých požadavků a zdroje 300W padla volba na MSI 6200 která by mi bohatě stačila.

Nic jiného /nového/ stejně neseženeš. Existují i řešení s ATI, ale vzhledem k jejich nekompatibilitě (potratózní AGP Bridge) nedoporučuju. Zdroj máš sice EC, ale ustát by to měl.

zdroj by to utahnout mel s prehledem. ja podobnou sestavu napajel 200w zdrojem a slapalo stabilne. 6xxx je pro tebe jasna volba. Zvas ale koupi noveho zdroje-kvalitni 350w. 9letemu zdroji bych jiz neveril. Pokud chces tento pc jeste dlouho, opravdu to ztas.