Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Druh kabelu

Dobrý den,

potřeboval bych poradit ohledně kabelů, zakoupil jsem si kamery, bohužel mám problém s jejím propojením... dokázal by mi někdo říct jak propojím tyto dva druhy kabelů ? A kdy by se to dalo zakoupit ? :)

Obrázek 1 (vede z kamery)

IMAG0236.jpg
IMAG0237.jpg

Obrázek 2

IMAG0238.jpg

Opravdu moc děkuji za každou radu :)
Pěkný den,
Makalouš

Z tych fotiek je to dost zle vidiet, ani fotit nevies poriadne a navyse kupujes hluposti;o). To ti k tomu nedali navod?
Cele mi to pripada, ze usb nahradza v tomto pripade klasicke pci zaznamove karty, ktore maju vsak bnc konektor, z obrazku nie je jasne co ti ide z toho usb bazmeka, podla poctu cinchov je to audio + composit video a nejaky tajomny cierny kabel (napajanie?).
Inak, kde si zohnal takyto vynikajuci kusok? V Metre, ci inom hypermarkete? Takychto ludi riesime rocne niekolko, pridu uplakani a chcu, aby im ich super-truper vyrobok slapal tak ako im povedal predavac od peciva...bud ich presvedcime na profesionalen riesenie alebo posleme do pecka...inak no comment.

Co na to povedat, mame za sebou stovky montazi, ktore aj servisujeme, takze prvorada je kvalita a bezproblemovy chod, ono robit servis stovky kilometrov vzdialenych prevadzok nie je sranda, takze asi tolko k tomu. Nech ti sluzi tvoj bazmek k tvojej spokojnosti, ale moj nazor na tieto pseudokamerove systemy to nemeni.
Nehovoriac o tom, ze takyto analog ti zarusim kedy chcem a potom ti je naprd, ze si mal v objekte kameru, ktora zrovna vtedy ked si potrebovakl nefungovala.
Komu nie t rady tomu niet pomoci.
P.S. Ma pre teba tip, z Ciny mozes objednat 32GB usb za 5 dolarov aj s postovnym, novy klon Ipadu za 50...atd. Ak chces poslem ti link.

Mě to bezproblémově běží, ono já nepotřeboval vědět kolik máš za sebou montáží, ale druh kabelu, kterým to spojím, také tě asi nezajímá náš firemní roční obrat... a skutečně nepotřebuju poradit, kde sehnat zboží z Číny, když tam nakupuji většinu svého sortimentu.

Problém s kabelem je vyřešen a beru toto téma za uzavřené.

Pěkný večer