Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém s phpMyAdmin

Dobrý den,
mám takový problém a to ten, že když nainstaluji wamp server ať už verzi 2.0 nebo 2.1 popřípadě VertigoServ nejde mi spustit phpMyAdmin.

Přikládám dva obrázky, mám Windows 7 a zkoušela jsem i vypnout Windows Firewall a pouštět phpMyAdmin i na Firefoxu i na Exploreru a výsledek je takovýto:

obr681101_php.jpg -- na exploreru

obr681100_pehape.jpg -- na firefoxu

Máš správně nastavené heslo?
1. Jdi do wamp složky, phpmyadmin podsložky a otevři config.inc.php
2. Najdi si tam $cfg['Servers'][$i]['password'] = ''; a do těch apostrofů doplň správné heslo admina/roota.
3. Restartni apache.