Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Padání windows

Dobrý Den,
Mám jeden problém, poslední dobou mi často padá windows (blue screen of death) když zapnu nějáké video(hlavně YouTube), nestává se to pokaždé, ale poslední dobou často. Vůbec si nevím rady, tak o ní prosím každého.
Dajos.
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

pro prohlédnutí dump výpisů paměti můžeš použít bsod viewer od nirsoftu, můžeš počenichat v prohlížeči událostí jestli tam nemáš nějakou zajímavou chybu.
můžeš updatovat flashplayer - případně mu v nastavení zakázat hardwarovou akceleraci.
pokud jde o běžné filmy můžeš zcenzurovat stádo kodeků - uživatelé dokáží instalací několika balíků zneškodnit windows.
pokud nehraješ hry kde by se to projevilo dřív, můžeš se zamyslet jestli to nepadá při nějakých náročnějších operacích, které souvisí s teplotou a prachem uvnitř.
a restart po modré obrazovce jde samozřejmě zakázat.