Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upadnutý 3,5jack u notebooku

Dobrý den,
Mám takový problém. U mého notebooku MSI GX610 mi upadl konektor na 3,5mm jack.Prostě se vyviklal. Napadá někoho nějaké řešení jak z notebooku vyvést zvuk do reproduktorů s klasickým 3,5mm jackem?
Mě zatím napadla pouze externí USB zvuková karta.
Díky za veškeré nápady ;-)
Změna předmětu, původně: Michal (shark.jd)

Pardon, omlouvám se za název topicu, nějak jsem to špatně zadal.
Nejsem registrovaný uživatel, atak to nemohu změnit.
Název by měl zřejmě být: Upadnutý 3,5jack u notebooku.

Opraveno. (shark.jd)

Nevím jak ta vaše deska vypadá, ale nepomohl by třeba tento elektrovidivý lak ?

http://www.gme.cz/cz/elektrovodivy-lak-el-2-p741-0 02.html

Jinak ještě existují i pásky na opravu spojů, něco takového: http://www.ges.cz/cz/cu-tape-sa-1m-6mm-GES07713034 .html

Pokud ani jedna možnost, tak pak asi ten externí zvukový modul nebo možná nějaké bezdrátová sluchátka ale s těmi nemám žádnou zkušenost.

No elektrovodivý by my myslím nepomohl, ten spoj je poničen docela dost.

Bezdrátová sluchátka používám, mám s nimi docela dobrou zkušenost, ovšem ty co mám (Nokia BH-503) nemají výstup na jack, že bych na ně připojil nějaké repro. Jedině to tak rozdělat a podívat se jak je vše zapojené a případně tam 3,5jack vyvést, ale nechce se mi ničit fungující sluchátka :-D.

Ovšem ten nápad s přesměrováním na jiný výstup je zajímavá možnost. Zkusím to nějak dohledat a dám vědět.
Díky ;)