Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výměna disku v PC

U PC Acer Aspire 5672 WLMI potřebuji vyměnit disk 80 GB,5400 ot., 12ms,8 MB cache přípoj sata za 750 GB, 7200 ot., 12 ms, 32 MB cache, přípoj sata II, prosím je možná tato výměna aniž by byly problémy s fyz. výměnou nebo chlazením PC? Předem děkuji každému kdo mi poradí!!

Ještě ho nemám koupený,jen vyhlédnutý je to 2,5´´,protože mám notebook,a to buď Hitachi-značku, kterou je osazen nebo seagate momentus, o Western digital neuvažuji,mám jen problém se zvýšením parametrů a nevím jak se dotýká přípoj sata a sata II. děkuji Zita

V zapojení kabelu by neměl být problém. Pokud je v notebooku SATA ( 150) a disk je SATA II ( 300), tak se to řeší přepnutím jumperem na disku, nebo softwareově ( třeba disky Samsung jumpery na přepnutí nemají)utilitou od výrobce. Napiš konkrétní typy, které u tebe připadají v úvahu a pak se podíváme, jak je to u nich se SATA 150...
Možná nebude třeba přepínat na SATA 150, protože potíže se SATA II ( 300) disky mívají starší chipsety VIA a SIS, kdežto ty máš v notebooku Intel...