Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ovladače pro grafickou kartu

Dobré odpoledne,

znovu bych Vás chtěl požádat o pomoc. Nyní jsem narazil na problém, který má nejspíš co dočinění s grafickou kartou a jejími ovladači.
Když chci spustit hru, nezapne se a nahlásí to error. Proto bych potřeboval stáhnout nejspíš ty ovladače, ale bohužel nevím které. Když sem stáh ovladač od NVidie, tak mě to nepustilo k instalaci.

Zde jsou některé údaje o PC (doufám, že ty správné..)

[u]Základní deska[/u]
Výrobce: dell Inc.
Produkt: 0WF810

[u]Operační systém:[/u]
Microsft Windows XP Professional
Verze 2002 SP 3

[u]Grafický procesor[/u]
Integrovaný
Grafický adaptér: Intel Q963/Q965 Chipset - Graphics Controller 0 [C-2]
Kódové jméno GPU: Broadwater-Q
Zařízení PCI 8086-2992 / 1028-01DA (Rev 02)

jedine releventni je tohle: Grafický adaptér: Intel Q963/Q965 Chipset
takze pokud tam nemas grafickou kartu jen integrovanou grafiku od Intelu, jak jsi prisel na to, ze mas stahovat ovladace od NVidie ??? ::)

Grafiku od NVidie jsem instaloval proto, že se v tom nějak extra nevyznám a tak jsem myslel že je jedno jaký typ grafický karty budu mít.. :D

Avšak zase moc děkuji za pomoc, nainstaloval jsem grafické ovladače od intelu a už vše šlape jak má! :-)