Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony Vegas 7 NEBO 10 ???

Dobrý den, jsem rozhodnutý o koupi Sony Vegasu, jelikož zkušební verze, kterou jsem testoval, je asi nejlepší možná volba mezi edit a střihacíma prográmkama. Jen by mě zajímalo, jestli volit sedmičku nebo desítku... Sedmička je lepší v různých vychytávkách pluginech atd. oproti osmičce a devítce, ale jak je to s desítkou, to nevím... Proto Vás prosím o Vaše názory, můžete napsat, který program je podle vás lepší a v čem, který se k čemu víc hodí atd. + ještě je možná volba Adobe Premiere Pro, prosím také o Vaše názory na tento program, výhody a nevýhody oproti Vegasu, k čemu se hodí víc nebo míň atd.

Předem díky :-)

Jsem rád, že se mnou souhlasíš.. Důvod proč koupit sedmičku je, že je vychytanější, má víc pluginů atd. oproti osmičce a devítce, ale nevím, jaké je jeho srovnání s desítkou, jestli je to ten stejný případ jako sedmička oproti osmičce a devítce.. proto bych chtěl vědět, jestli sedmičku nebo desítku.. něco už umím, dělám a dále bych chtěl dělat něco jako tohle:

watch
http://www.stream.cz/video/492107-cs-source-1-vs-5 -with-awp-by-farrao
watch
http://www.youtube.com/watch?v=LU-5H0YX4_4&feature =related

A samozřejmě domácí videa. Čili od všeho něco. A také prosím o porovnání Vegasu 7 a 10 a celkově Vegasu s Adobe Premiere nebo třeba jestli byste mi doporučili spíš Premiere.

Díky :-)

Pluginy na sedmičku snad fungují i na desítce, ne? Sedmičku nožná dnes ani nekoupíš...
Srovnání Vegasu a Premiéry je jednoduché: Vegas = stejná muzika za třetinu peněz ;-)

Taky nenechám na Vegas dopustit, stříhám v něm (8) - a měnit nebudu.

Nákupní OT: Oplatí se sledovat třeba stránky www.erpea.cz a vyčíhnout si nějakou akci... Snad to nebude bráno jako reklama :-x

--
edit: jsi-li student, můžeš pouvažovat o balíku Adobe CS5 Production Premium za studentskou cenu (mnohonásobná sleva).

Dík moc, určitě na to mrknu ;-) A pokud jde o to, jestli Vegas 7 nebo 10, tak se ptám proto, že je možné, že v desítce se pracuje líp než v sedmičce nebo naopak, že desítka má oproti sedmičce nějaké vychytávky nebo novinky atd. prostě KTERÁ verze je celkově lepší... ? :-)