Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s vypsáním php souborů

Dobrý den prosím mohl by mi někdo poradit ? :)... Mám projekt do školy udělat určitou věc v php a mysql ... Zoopakoval jsem si látku, ale když jsem přešel k samotnému programování tak nastal problém..
Uvedu příklad: mám dva soubory index.html a zpracuj.php v PS padu dám F10 a spustí se mi index.html vše v pořádku zadám hodnoty zaškrtám checkboxy a dám odeslat, ale v moměntě kdy dám odeslat mi to buď vypíše jen kód php souboru (zpracuj.php) a nebo se absolutně nic nestane a zůstanu na stránce index.html... Prosím dokízal by jste mi někdo poradit ? Mám wamp server verze 2.0 zapnuté všechny funkce taky prohlížeč mám Mozilla 4.. Předem mockrát děkuju Matesoo

Musis mit rozjety nejaky WEB server s Apache. To predpokladam, ze mas.
V PSpadu v nastaveni programu / Webserver si nastavis adresu Webserveru a document root

Pro prohlizeni pres Webserver pouzijes nahled z webserveru (Shift+F10), ne nahled lokalniho souboru.

Vse je popsano podrobne v helpu v kapitole "Vytvarime PHP"