Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jakto že má film přes 30GB

dobrý den, stahuji již několik týdnů film přes torrent a má 30GB, jenže teď sem našel na té samé stránce taky torrent - stejný film který má \jen\ 7 GB. Oba filmy jsou ve full HD (1920x1080), jsou stejně dlouhé.. jak je tedy možné že je mezi nimi rozdíl přes 23GB? díky za odpovědi..

OMG OMG OMG...

doporučuju udělat pokus:

vem libovolnou fotku. Ulož ji do JPEGu s kvalitou komprese 100%, 50%, 20% a 10%. Porovnej rozdíly, zaměř se na detaily. Uvědom si, že rozlišení zůstává stále stejné. Dej si pár facek.