Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte poskytovatele internetu.

Zdravím, prosím o radu a zkušenosti s poskytovateli internetu. Momentálně mám net od UPC 25MB za 550/měs. a přemýšlím o změně za něco levnějšího, ale min. stejně spolehlivého... Nejlepší by bylo, kdyby jste mi doporučily i poskytovatele televize, jelikož UPC platím za TV cca 500,- takže komplet 1050,- což se mi zdá celkem dost.
Díky moc za rady a tipy.

Mám internet 100M/20M na optice - s pevnou IP za 500,- Kč, ale to by ses asi musel přestěhovat.
Poskytují i TV a takové ty různé ptákovinky v balíčku - poda.cz (dostanu bonus za reklamu). :-):-D

tak napis lokalitu kde bydlis, treba 802.cz ma taky na Ostravsku v nekterych lokalitach (lze dohledat u nich na strankach) optiku. Nekde maji kabel a nabizi i wifi, u nas jsou na druhy strane sidliste, ale dal se nerozsirujou, takze jsem jeste rad za to UPC, porad je to totiz super spojeni na internet proti O2 a jejich ADSL, coz je druha moznost, kterou bych mel.