Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno navigace v mobilu Nokia 6303

dobrý den, prosím o vysvětlení.
Mám Nokii 6303 classic a jsou v něm nahrané mapy, když bych si zakoupil i GPS modul bude ta navigace hned fungovat? Je nutné ten modul s tel. "spárovat"
A zda za to užívání té navigace se bude něco platit? Nebo je to zdarma?
děkuji za odpovědi

Ve tve Nokii mas predinstalovany Ovi mapy, ktere pochopitelne umi navigovat zdarma ("zdarma" hlasova navigace, veskere dalsi aktualizace, urcovani polohy atd. se deji pres data operatora a ty jsou zpoplatneny sazbou tveho tarifu). Verze map instalovana ve tvem telefonu zrejme nebude aktualni. Potrebujes BT GPS modul, pochopitelne sparovat jej musis, jako kazde BT zarizeni. Navstiv odkaz zde: http://www.nokia.cz/ziskat-podporu-a-software/podp ora-vyrobku/6303-classic, lze tam stahnout aktualni verzi map nebo pouzij sw Nokia Ovi suite, aktualizovat mapy lze take pres EDGE pripojeni ve tvem founu, ale jak pisu gratis to nebude. Ja osobne ale s navigaci v Jave zkusenosti nemam, nicmene myslim ze navigovat by to melo.