Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem hack hesla Wnidows 7 :-)

zdarec
nevite jak hacknout heslo u win 7?
je jedno jestli zjistit nebo vymazat...
ale ma to hacek (chtel bych to dat bez jakeho koliv live CD) i USB :-)

ps: nemam zapotrebi to nekomu háčkovat jen by me zajimalo jestli nekdo vi jak na to

ps podruhe: piste pls jen k tematu
predem dekuji za vecne informace

troufnu si tvrdit, ze bez livecd je to o rad optiznejsi, ne nemozne. Pokud na to neexistuje utilita, pak se tomuto tematu jeste nekdo nevenoval s patricnym zaujenim.

1. aby ses dostal do pameti jineho procesu, musis tvuj program bezet s prislusnym opravnenim. Na Win7 bezi programy v zakladu s opravneni USER bez ohledu na pravo uzivatele.
2. hesla se overuji v prubehu prihlasovani do pocitace a i tam se overuje HASH. Samozrejme se musi heslo zadat, prevest na hash a ten se overuje. Bohuzel po tu chvili tezko budes mit sanci spustit nejaky program, v te dobe bezi pouze nektere systemove sluzby.

Takze pokud na to chces jit touto cestou, musel bys systemu vnutit vlastni verzi LSAS service a to jen tak jednoduse nepujde ;-)