Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ati radeon sapphire HD 5750

zdravím koupil jsem si dnes výše uvedenou grafiku, ale po instalaci mám obraz do modra.zkoušel jsem barvy vyladit na monitoru i v programu na grafiku ale nejde to, porad´te jestli mám reklamovat nebo se to dá nějak vyřešit.

zbytek sestavy

windows 7 64
procesor AMD Athlon II X4 635
ram DDR 3 2 gb
deska Gigabyte GA-770T-D3L
zdroj myslím seasonic 550W
dík za radu

Ale na to stačí, špatný/ohnutý kontakt,zlomený vodič ..... právě pří přepojování.
Nebo blbá náhod s monitorem, který začal zrovna stávkovat.
Bez zkoušení uvedeného výše se dál nepohneš.
(navíc, když to dělají obě g.karty)