Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Reklamace netbooku

Dobrý den, Něco přes rok mám netbook Lenovo a přestalo mi fungovat dobíjení, prostě musím pořád jet přes trafo, jinak nejede. Teď k otázce, protože je netbook v záruce budu standardně reklamovat, jenže napájecí kabel u trafa a u konektoru se mi ukroutil, takže jsem to musel přepájet, teď nevím jestli nemám koupit nový adaptér, abych při reklamaci neměl potíže a nakonec to neskončilo jako moje vina. Díky za odpověď.

Rozhodne bych adapter na reklamaci neposilal. Pokud bude vadny, tak ti na 99% reknou ze jsi upravoval adapter a ze se to neslucuje se zarucnimi podminkami a nabidnou ti jeho vymenu pozarucne, tj. zaplatis za nej. Jeste navic muzou tvrdit, ze adapter znicil zakladni desku. A tu ti taky muzou nauctovat. Reklamuj to bez adapteru, v zakone neni povinnost reklamovat kompletni zarizeni s kompletnim prislusenstvim. Pokud to po ooprave nubude fachat, kup si pres eshop adapter novy, googlovat snad umis.