Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaký zdroj pro tuto sestavu?

Potřebovala bych poradit, jaký nový zdroj koupit pro tuto sestavu:
3Ghz
1,5 RAM
1x HDD 500GB
1x HDD 250GB
win xp

je tam 350W - byl tam už při koupi celé sestavy zn Fujistu Siemens, ale časem se měnila mechanika a nedávno se přidal ten 500GB HDD

práve že se v poslední dobe stane, ze se PC zničeho nic restartuje - pak se zepta zda rozjet nouzovy režim nebo normalni, at se zvoli jakakoliv varianta, tak se opet restartuje - pomuze jen preinstalace
nevim, cim jinym by to mohlo byt - zjistila jsem, ze puvodni mechanika je vadna, tak jsem ji odpojila (byla zapojene obe), test HDD v pohode, memtest taky, zatěžový test taky v klidu, teploty jsou taky v pohodě
už mě nenapada nic jineho, cim by se to mohlo stavat
otec tvrdi, ze posledne se mu to stalo, kdyz vypaloval a strcil do PC flashku - az po tomto jsem odpojila danou mechniku

to bohužel nemám. Mohla bych tam dát svůj, ale mezi posledním vypadnutím uplynulo 14dnů a tak dlouho si nemůžu dovolit byt ja bez PC a ten jejich zdroj bych si tam radeji nedavala :-/
ja doufam, ze to bude zdrojem, pokud ne tak pochybuju, ze by do toho dal investovali, to by bylo asi lepsi koupit nove PC

Kristova noho :-D! Ta sestava bude mít spotřebu cca osmdesát wattů při běžné práci (stopadesát nepřeleze ani se steroidy). Pokud neplánuješ herní grafiku a šestijádrový CPU, nemysli na jiný zdroj. BTW: Tak mě ještě napadlo - konfekční FS sestavy, které jsem měl v "pitevně", byly většinou v provedení uATX. Jsi si jistá, že ti do té bedny fullATX prkno vleze?

tak to muj otec je rozumnej, vlastne ani nezna heslo do Windows a defult na dualbootu je linux, takze pusti, prihlasi se a uprostred obrazovky ma ikonku firefoxu, poklika a serfuje, dokonce poridil v ramci uspory e-banking (ucet bez poplatku).