Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Internet-problem

Dobry den , potreboval by som pomoc , na mojom PC mi nejde net stale mi ukazuje ze mam odpojeny sietovy kabel , ale skusal som u kamaratov moj PC a u nich mi ich kabel normalne najde a ide internet . A zase moj kabel co nejde na mojom PC dam do notebooku a tam ho najde a ide net normalne . UZ neviem co stim mam robit skuste nieco poradit. dakujem

Ak ti píše " odpojeny sietovy kabel " tak to ber ako informáciu, karta to takto vidí.

Dodrbaná koncovka ? Roztrasený konektor na PC ?

Odniesol si PC ku kamaradom, ale prečo si nevyskúšal jednoduchšiu metodu na overenie, teda: INÝ KABEL ..

Odniesť PC, cca 5-6 KG, priniesť kabel cca, 0,1KG .....:puff: