Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám dostatočné chladenie ?

Dobrý deň.

Základnú dosku mám osadenú procesorom IntelCore i7 2600 - 3,4GHz + Box chladič ArcticCooling Freezer 7 Pro ver.2.
Pri bežnom používaní(internet...)mi ukazuje teplotu jadier 32 - 38°C a počas hier 50 - 70°C.Musel som použiť "termopastu" lebo predtým sa teplota šplhala nad 90°C.
Sú už teploty v norme? Je toto chladenie dostatočné?
Ďakujem.

Ta 70°C teplota není moc dobrá, tedy pokud to ukazuje správně.
Mohlo by to svědčit o mizerné ventilaci skříně, nebo nastavení otáček ventilátoru procesoru.
Osobě bych Freezer 7 Pro nepoužil, raději CM 212+.