Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tunning PC

Ahoj, chtěl bych si vytunit PC, ale mám omezený rozpočet na 8100 Kč. Chtěl bych nové: RAM, Procesor, Grafika, Deska. Ostatní použiju ze starého PC...zdroj je 600W,kdyby jste chtěli vědět i další tak tu napište...díky za návrhy.

MB :asus-m4a88t-v-evo-usb3-d185426.
CPU :htm , http://www.alza.cz/amd-phenom-ii-x4-840-95w-d21996 5.
GPU :htm sapphire-hd-5770-d163600.htm
Ram : http://www.alza.cz/corsair-4gb-kit-ddr3-1600mhz-cl 8-xms3-xmp-d217480.htm Procesor je ten samej jako naprkříklad 955 z black edice ta se ale snadneji taktuje , z toho plyne ze v případe potreby taktování budes muset postupovat jinak Finální cena je 7539 na alze jiste to najdes na CZC nebo alfcomp levneji , cena je bez sestaveni a bez os ale jesttli si sikovný jiste to zvládnes popřípade se muzes kouknout na youtube jak na to

ano jestli uz je 5850 zase skladem tak do ní i kdyz tu uz pár vláken o ní bylo pořád je to za tu cenu skvelá karta jeste se zkus poohlednout po MB bez integrované graficke karty ušetříš tím a muže mít místo ní lépe rešený chladic