Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook asus - nelze zapnout WLAN

Dobry den mam problem u notebooku Asus K50ID kde mi zniceho nic prestala fungovat funkce WLAN - proste po stisknuti Fn+F2 je kontrolka neustale vypnuta.
Naposledy Wi-Fi fungovala vcera rano.
Dekuji za jakoukoliv odpoved

zkusit bod obnovení.
správce zařízení wifi kartu vidí?
prohlížeč událostí nepíše žádnou chybu?
po startu se automaticky spouští různé pomocné programy, viz msconfig.exe. aby něco obsluhovalo klávesovou zkratku fn+f2, musí to běžet v paměti.