Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Torrent

Ahoj, chci si stáhnout soubor z torrentu (login-page) a při stažení soubory který začne stahování mi to nic nedělá, u času je zank pro nekonečno a je to v řádku stahované a neaktivní. Co stím? Už to běží asi 20 minut a furt nic.

Tohle musí fungovat,zkusil jsem to:76 akt.seedů,rych.stahování 1.7 MB/s-měl bych to staženo zhruba za 12minut.
Možná máš klienta jen špatně nastaveného.

EDT:/zkus:nahoře klik na Nastavení>Průvodce nastavením>Spustit testy>až to dojede a ukážou se dvě zelené fajfky>Uložit a Zavřít