Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ventilátor?

Dobrý den,
mám takový menší problém, když si zapojím chladič od procesoru do základní desky, tak mi nechce najet obrazovka, když ho odpojím, tak mi vše naběhne bez problémů, neví někdo co s tím? Díky za každou radu.

napadá mě jen to co Ti už několikrát bylo porazeno. Bez ventilátoru najet do BIOSU a tam nastavit otacky ventilatoru (CPU_FAN) Ignorovat

Pokud to nepomuze podivej se jestli na desce neni SYS_FAN a do toho to zapoj.

Je jedno kde to bude, hlavně když se to bude točit a CPU se nebude přehřívat. Pokud máš jiný ventilátor zkus ho do CPU_FAN zapojit a sleduj jestli PC pojede.