Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externy HDD bezpecne odpojenie

Zdravim Vas.
Chcel by som poradit ako zistit aky program alebo co stale vyuziva moj externy HDD. Nemozem ho bezpecne odstranit lebo stale pracuje. A antivirus by to nemal byt aspon teda pise ze antivirusova ochrana prehladava C:/... . Je mozne ze by vista? ako to zistim? A hlavne ako tomu zamedzim aby som mohol kedy kolvek ked potrebujem odpojit bezpecne HDD z PC a nemusiet pri tom vypinat PC.

Za cenne rady vopred dakujem

To uz som mal zakazane aj pred. Uplne ma to deprimuje ked stale pocujem ako ten HDD pracuje. To je uplne mimo kontrolu. Ani ho nemam otvoreny a on proste toci a stale cosi cita alebo zapisuje. Chcelo by to utilutu ktora zobrazi co sa deje. Vir to hadam nebude mam noda32 a pozrel som to aj avastom.

v tvém tajném systému se to jmenuje sledování prostředků.
--
co si matně pamatuju wd book se aktivně brání odpojení systémem, vypne se až tlačítkem na něm. zkontrolovat zápis (na čtení se vybodni) a zmáčknout.

me WD systemem odpojit jdou, ale nesmi bezet zadnej ten WD soft a jak uz tu bylo psano obnova systemu na jednotce atd., pokud mu disk chrasti, ze tam neco pristupuje, tak by mel zjistit co, pravdepodobne to bude vytezovat i procesor, tak by to melo jit odhalit i v task manageru.

start- napsat index, vybrat možnosti indexování
---
pro pozastavení indexování- start/ services.msc - windows search stop a zakázat, pokud nepoužíváš
---
pokud hajzlík zlobí stáhneš updaty (32 a 64 bit verze)
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx ?displaylang=en&FamilyID=476f3996-15e0-467a-89de-1 0faeb3f574d
http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx ?FamilyID=00d93681-ec09-46d7-8b56-84948cf6e809&Dis playLang=en

windows search plánovitě neleze na disk, chyba bude v konfiguraci. zkontroluj cestu k souboru- není to vir?