Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prihlásenie na server

Dobrý večer.

Mám takýto problém:Nemôžem sa cez prehliadač Opera prihlásiť na Webovú stránku.Cez internet Explorer to ide normálne.Už som pozeral aj nastavenia Opery a nepodarilo sa mi nájsť nič čo by bránilo prihláseniu,nejaké blokovanie alebo pod.Zadám prihlasovací nick+heslo a vyhodí mi to opäť prázdne políčka.

Má niekto nejaký nápad? Ďakujem.

Žiadna tajná stránka to nie je.Je to stránka o sat.technike "AB forum".Normálne mi to išlo aj v predošlých verziách opery.Teraz Opera v.11.10.na ktorej to tiež išlo a zo dňa na deň ako keby uťal.
Na stolnom PC v pracovni ,na ktorom je ten istý OS/XP/ tá istá verzia Opery,je po vyplnení prihlasovacích údajov všetko OK.Ovšem ako som sa zmienil na Notebooku ani ťuk.Dokonca keď sa chcem zaregistrovať a po odsúhlasení pravidiel a snahe posunúť sa v registrácii ďalej, ma to stále drží na tej istej podstránke.Otvorím šitový prehliadač Explorer zadám údaje a ako som písal,všetko prebehne ako má.Nie som žiadny nováčik čo sa týka práce s PC ,ale toto jednoducho nechápem.
Ešte by som podotkol že na stránku sa dostanem normálne,ovšem nemôžem pridávať príspevky,keďže nie som prihlásený.

Tak teda toto naozaj nechápem!!!Vytvoril som si nový účet vo Windows,otvoril operu ,zadal prihlasovacie údaje na web stránke AB forum a div sa svete prihlásenie bolo úspešné.Priznám sa s týmto som sa teda ešte nestretol.Inak na pôvodnom účte ide Opera korektne na všetkých web stránkach okrem spomínaného AB fóra.Čo mi teda poradíte aby som nemusel prepínať na nový účet?