Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladač grafické karty

Ahojte, prosím o pomoc
nedaří se mě najít ovladač pro starší grafickou kartu do
PC DELL Optiplex GX 270 pro Windows 7
v XP to byl nějaký ovladač s názvem Intel 845 G/GL Integrated Video
potřebuji to video ale rozjet pod Windows 7.
Intel nenabízí možnost stáhnout tento ovladač pro W7
Děkuji předem

XP tam nechám pokud to nepůjde jinak.
Potřebuji ale někomu na cca týden zproznit na něm W 7.

Jinak jsem zkoušel obě možnosti co nabízí DELL na stránkách se stažením ovladačů:
instalace proběhla
rstart
ale rozlišení mám stále jen 640... nebo 1024 s 256 barvami
Prosím o radu, jest-li se dá ještě něco řešit, děkuji

stáhni tento ovladač: http://support.dell.com/support/downloads/download .aspx?c=us&l=en&s=gen&releaseid=R79733&SystemID=PL X_PNT_CEL_GX270&servicetag=&os=WW1&osl=en&deviceid =2441&devlib=0&typecnt=0&vercnt=1&catid=-1&impid=- 1&formatcnt=0&libid=6&typeid=-1&dateid=-1&formatid =-1&source=-1&fileid=104486
Spusť program v Window XP Mode

(right click/pravé tlačítko myši-> compatibility tab-> run this program in compatibility mode for: Window XP)

Edit: původně jsem měl odkaz na ovladač pro intel 865G..nyní je už pro 845G

Možná by ti pomohla tahle utilita k nalezení vhodného ovladače: http://www.intel.com/p/en_US/support/detect/graphi cs