Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Překlad dotazu z CJ do FR

Vím, že to sem moc nepatří, ale potřeboval bych tento text přeložit do francouzštiny.
Díky moc.
Jedná se o tento text:
Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, kolik trojúhelníků (pouze trojúhelníků, nikoli kosočtverců) tvoří obrácená pyramida hrotem k zemi v Louvru. Vím, že ta "normální" skleněná pyramida (index.php) má 118 trojůhelníků. Ale zajímalo by mě, kolik trojůhelníků má ta obrácená pyramida(http://www.atkielski.com/inlink.php?/PhotoGallery/P aris/Louvre/InvertedPyramidSmall.html).
Děkuji za odpověď.
S pozdravem
xxx

Nevím odkud jsi, ale s podobným problémem, mě pomohli ve firmě, která dělá oficiální překlady. Tenkrát se jednalo o text /krátký dopis/, s překladem do angličtiny, francouštiny, němčiny a španělštiny, a celá ta sranda stála bratru 150,- Kč.