Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem mam problem s notebookem

zdravim mam problem s ntb vzdy kdyz ho zapnu a prihlasim se tak mi misto plochy naskoci cerna obrazovka a asi po minute potom az plocha nevite cim to muze byt?Dekuji za odpovedi

Co je minuta nebo dvě proti věčnosti!
Ale pokud to chceš trochu urychlit, tak povypínej všechny zbytečné programy, které se spouští při startu. Start/ spustit/ msconfig – karta po spuštění.

(jinak, snad Ti už výše byl prográmek doporučený)