Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vadný zdroj?

Zdravím ve spolek, včera k večeru, jsme si pustil pc, po nějaké te hodince brouzdání na netu se mi z ničeho nic asi na 1 sekundu vypl pc, poté najel, bohužel po načtení obrazovky od MB se restartoval a dále už nechtěl najet, všiml jsem si jedné věci, přitom restartu, mi vždy problikla lampička vedle mě, má to s tím nějakou souvislost, nevíte někdo co tohle znamená?

Ten pc bych už raději nezapínal. Pokud jsi trochu zručný, můžeš vytáhnout zdroj ven, zapnout ho s nějakým spotřebičem, třeba s hdd (na prázdno by neměl běžet) a voltmetrem změřit napětí na větvích. Mimochodem co je to za značku, výkon a co za sestavu to pohání? Jaké je stáří?