Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Komponenty do PC

Zdravím všechny chci si sestavit PC ale moc si nevím rady s výběrem komponentů do něj.Měl by být převážně na hry takže chci nějakou lepší grafickou katru a procesor,limit mám 15 000 Kč může být i o trochu více samozřejmě budu rád když bude i levnější.Děkuji

No o tom to je "nevím proč"

Mě je celkem jedno jestli zelená nebo červená, ale návrhy dělám podle toho co se mě zdá zrovna výhodnější pro tu či onu sestavu a hlavně dle momentálních cen.
(a navíc to co mám odzkoušený v reálu )