Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Meření rychlosti startu Windows 7

Dobrý den,

chci se zeptat, zda li existuje nějaký prográmek , který mi ukáže, jaký prográmek po startu (po zadáni hesla do windows) zabíra nejvíc času? Myslím to tak, že se mi spouští mnoho programů po startu a chci zistit, který z nich nejvíc spomaluje windows. Existuje něco takové?

Mám ňotas s Windows 7 - 64 bit, 4GB DDR3 ram a Core i3 330M @ 2,13 Ghz procesor - a po zadáni hesla mám přibližně 25 sekund Vitejte a další 2 minuty mi pracuje disk - během této doby se mi nepustí ani Mozilla...

Prosím poraďte, budu vám fakticky hodně vděčnej :-)
Děkuju za všechny věcné odpovědi :-)

Je až neuveriteľné, koľko nepotrebných programov inštalujú výrobcovia notebookov spolu s OS, ktoré sa potom automaticky spúšťajú po štarte...
Zakázaním, resp. odinštalovaním týchto "zmätkov" som štart už niekoľkých ntb výrazne zrýchlil.