Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký procesor do moji základní desky?

Takže začnem takto , moj druhý PC obsahuje:
Procesor : Intel Celeron 420 1,6ghz
Socket je napisany nanom na nete napisaný LGA 775

V tom istom druhu Socketu som našiel
Procesor : Intel Celeron DC E3400 2.6GHz
Presne tento ak sem mozem dat odkaz nieje to ziadna reklama
http://www.najlepsiepocitace.sk/predaj/19800/Intel -Celeron-DC-E3400--2-6GHz-800Mhz-BOX/

A chcel by som poradiť či by my to pasovalo na základnú dosku nakolko je tam napísaný ten istý socket akurát z rozdielom že ja mám 1 jadro a ten druhý ma jadrá 2

Vopred Dakujem za Odpovede :)

Změna předmětu, původně: Prosím Poradte :) (karel)

Procesor E3400 by měl jít v tomto případě dát místo Celerona 420. Jsou si dost podobné.
Rozhodně ale neplatí že jakýkoliv 775 procesor tam půjde dát.