Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odeslání zprávy na skype

odeslal jsem do jednoho obchodu přes skype dotaz. netuším, jestli jim bude doručen, protože mi to dole píše

Chcete komunikovat s touto osobou? Nejprve si ji přidejte do kontaktů.

dříve šlo odeslat zprávu bez přidání do kontaktů, tak netuším, jestli tato nejnovější verze skype nechrání uživatele před nevyžádanými zprávami a nejprve si ho musím přidat do svých kontaktů.

tak jsem to zkusil. byl jsem holt zvyklej posílat zprávu o přidání kontaktu jen svým známým, tak mě to teď připadá nezvyklý.

jen bych měl ještě dotaz ohledně nastavení skype. ve starý verzi se mě zobrazoval pouze výpis jmen, ale teď tam jsou i ikony, což mě dost vadí. dříve se mi v určité velikosti roztaženého okna zobrazilo třeba 15 přátel, s těma blbejma obrázkama jich je třetina. hledal jsem, kde by se to dalo změnit, ale nepřišel jsem na to.