Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s PC

Dobrý den mam problém s PC v hrách např hraju nakou hru a po pár minutach 30minut napr se mi ta hra zacne kurvit textury atd.. ruzne bile tecky po hre atd.. PC sem uz kvuly tomu kompletne reinstaloval a problém mam ten samí nevíte čim by to mohlo být ? jedine co mi na chvilicku vzdicky pomuže je minimalizování a nahození z5 pak mam zase hru OK a po pár minutách se stane to sáme dělá mi to u všech her

OS : Windovs Vista 64bit

Sestava :

Procesor: Intel Core I7
Ram paměť:6GB
Základní deska: Mb Asus P6T - Intel X58
Grafický adaptér: Ati Radeon HD 4870 x2 (2GB)
Hardisk: 1000GB
Zvuková karta: Realtek Hight Definition Audio
Monitor: ACER 19'' LCD
Klávesnice: A4tech x7 G800
Myš: Roccat Kone Gaming Mouse [+]
Podložka: Razer Mantis Speed
Sluchátka: Steelseries Siberia Red

Vzorně položený dotaz :-) Chválím, nevidí se často že sepíše někdo i myš, podložku a sluchátka!

Pode popisu to vidím na to že odchází grafická karta,pravděpodobně paměti na ní. Je to nejpravděpodobnější ale nemusí to být tím.

Vyčisti její větřák a chladič - opatrně.
Přes program gpu-z bych sledoval teploty při hraní.
Zkusil bych tam dát jinou grafiku.

Pokud si s tím chceš hrát můžeš snížit takty jádra a pamětí jeslti to nepomůže.