Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomoc s Outlookem 6 a s vypnutím základní desky ATX

Přeinstaloval jsem PC z Win98 na WinXP profesionál přeformátováním HDD s nastavením na NTFS.
Mám dva problémy:
1) při vypínání PC mi XP napíší „nyní můžete počítač vypnout“. Mám základní desku ATX a při nainstalovaných 98 se PC automaticky vypínal, v BIOSu jsem se nehrabal. Lze někde nějak nastavit, aby XP PC automaticky vypnuly?

2) Před přeinstalováním jsem si vytvořil celou zálohu adresáře Outlook 6
„C:\Documents and Settings\Uzivatel\Data aplikací\Identities\{4718F432-5CA7-415A-BC71-C1E51 6477D96}\Microsoft\Outlook Express“ s jednotlivými soubory („Doručená pošta.dbx, Koncepty.dbx, Odeslaná pošta.dbx, Odstraněná pošta.dbx, Pošta k odeslání.dbx“, …). V XP s nainstalovaným Otlookem 6 se maximálně dostanu po automaticky vytvořené identifikační číslo (adresář {316FDB91-2F22-4729-943D-BFC54FD954E8}), další podadresáře nejsou zobrazeny. V nastavení Outlook (Nástroje-Možnosti-údržba-složka úložiště) adresář nevidí, co sám Outlook automaticky nevytvoří. Lze data z jednotlivých souborů nějak dostat, nebo nastavit práva XP?

1)ovládací panely/možnosti napájení/vylepšené řízení spotřeby zapnout.pokud není musíš nastavit v biosu
2) pusť outlook expres, vytvoří prázdné složky. pomocí totalcomandera se zapnutým zobrazováním sklrytých souborů najdi prázdné složky "doručená pošta" a podobně a přepiš těmi co jsi zálohoval. OE musí nesmí být během kopírování spuštěný.pro kontakty=adresář dej hledat *.wab a přepiš záložním pokud máš.