Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zdroj Eurocase 350W

Dobrý den.

Známej mi dal tento zdroj že ho má z PC kterej rozprodává a dival jsem se do něj a kondiky vypadaji v pohodě ale narazil jsem na tohle co je na fotce.Myslíte že by to mohl být nějakej problém?

Tohle je ten zdroj: http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=2663 2

Problém vidím na štítku. Bude to měga starý, 12V a 12ampér je šíleně málo. Vyhoď to.

Co se týká té fotky musel bys tu tlumivku nafotit i z druhé strany ale nejspíš je to jen zahřátý. Je ale možný že sou opálený aj jiné součástky.

Promiň jestli sem Tě nějakým způsobem urazil. Jen sem Tě chtěl vyprovokovat k odpovědi kam vlastně směruješ. Sbírat zdroje s 12v/12a a grafiku z agp a dělat z toho herní počítač není podle mě nejlepší idea. Pokud sem se nějak dotkl - a vidím že hluboce sem urazil tvé ego - tak se ještě jednou omlouvám.

Je to pravda že se mě to dotklo, neměl jsem zrovna tu nejlepší náladu do sebe nechat narážet. Nerad se hádám ale každej někdy nemá náladu poslouchat narážky. Jste odborníci ale někdy nám vyčítáte že někřeří z nás nejsou takoví odborníci jako vy.