Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače P5L-mx win7

Dobrý den, nainstaloval jsem si win 7 ale orig ovladače mi nefungují, systém běží celkem normálně jenže nevím jestli je vše ok. Ovladače kompatibilní s Win7 jsem hledal ale bohužel našel jen na zvuk. Nevíte někdo prosím kde hledat? Děkuji za jakoukoli pomoc rehy

Jediné co mi ukazoval bylo usb, ale dnes ráno už tam nic není ...??? divné, ale mě jde hlavně o to zda je lepší tam lifrovat ovladače, když nejsou potřeba. A nebyl jsem si jistý zda jsou visty kompatibilní s win7