Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Presmerovani z google. Skudce?

Ahoj, pokud neco vyhledam v google a kliknu na nejaky vyhledany odkaz, tak v prohlizeci se otevre stranka abbsearch.com nebo sexlide.com. Deje se to hlavne v Chrome a obcas i v Opere, ve Firefoxu se mi to stalo zatim 3x. Pocitac jsem proveril anti-malwarem, nodem a spybotem a restartoval. Malware nasel 4 zaznamy v registru, Nod nenasel nic, SpyBot nasel 11 zaznamu v registru. Bohuzel k presmerovani dochazi i po zkontrolovani a restartovani pc.
Pr. po zadani tohoto hesla pres google "sms prani k narozeninam" a po otevreni prvniho odkazu (nej-sms.cz) to presmeruje na sexlide.com

Nevite cim to jeste muze byt?

loading...

Raději si vzpomeň, co sis v poslední době sám nainstaloval do počítače. Bezhlavým klikáním na OK si nainstaluješ do PC spolu s hrami nebo softem všelijaký bordel (různé lišty, toolbary, doplňky, změněné vyhledávání prohlížečů, domovskou stránku, atd.). Nemusí se jednat o trojany, viry ani spyware, takže ti to odbreberkovače nenajdou.

Promin, ale takovy debil nejsem, doplnky ktere se instaluji s aplikacemi, typu google toolbar, ask toolbar a dalsi, ja se pri instalaci aplikaci vyhybam, navic tento druh aplikaci nepouzivam a posledne co jsem instaloval byl gimp pred cca 3-4 mesici.

pokud je tam jakýkoli nezakomentovaný záznam kromě localhost, měl bys vědět proč tam je.

v logu hijackthis jsi nic nenašel, přesto ti to přesměrovává google, a toolbar burn4free ti tam asi taky spadnul z višně.
jestli používáš ie prohlížeč, dívej se v logu na řádky začínající "bho" - nebo si v nastavení ie prolez doplňky, a zakaž podezřelé.

v jiném prohlížeči ti to nedělá? a pod jiným uživatelem (kdyžtak si ho dočasně založ)?

Nezakomentovane komentare tam mam od SpyBotu, vsechny jsou ve formatu, ktery presmerovava na localhost.
Pr.:
127.0.0.1 zxsex2.info

Jak jsem psal vyse, problem jsem vyresil, IE nepouzivam, v logu hijackthis jsem opravdu nic zvlastniho nenasel.

v jiném prohlížeči ti to nedělá?

Vzdyt jsem psal nahore v popisu ze ano.

a pod jiným uživatelem (kdyžtak si ho dočasně založ)?

Doufam ze se problem nevrati, ale pokud se nedejboze vrati, tak to vyzkousim a zase zde necham komentar.

Opravdu nevim odkud se vzal burn4free, takze asi opravdu spadnul z visne, ovsem vim ze aplikace sami od se neinstaluji, takze ... , nevim.

co ti tam doplnil spybot zase klidně smaž - 98% jsou obskurní ".com" webiki které nejspíš nepotkáváš.
vyřešení jsem v tom souvětí nějak přehlíd, tak sorry za nadbytečné komentáře.
pro příště ten antispyware nemusí běžet rezidentně. jde ho spustit jen při podezření a nebude se ti samotnému chtít hledat v paměti, v autorun záznamech v registru a v doplňcích prohlížeče, anebo v houpacím křesle pročítat hijackthis log.